O nás

Úvodní slovo developera investiční společnosti PMP invest

Jsem zakladatelem společnosti Jipocar, která se od roku 1990 specializuje na kamionovou dopravu, celní služby a logistiku.

Bouřlivý rozvoj logistiky po roce 2000 mě dovedl k developerské činnosti. Bylo potřeba stavět rychle, nebyl čas hledat generálního dodavatele stavby. To mě přivedlo k vytvoření týmu, se kterým jsem postupně vybudoval veliký logistický areál, který je plný zeleně a je velmi funkční. Sídlí v něm několik renomovaných výrobců a logistika.

Můj čas jako CEO v holdingu se naplnil, Svoje místo jsem uvolnil dětem, pokračovatelům. Já nyní soustředím svojí energii a celoživotní zkušenosti do developingu, který se jeví přes veškerá úskalí, jako méně hektický. To už není firma s 1.300 zaměstnanci.

Před několika lety jsem začal připravovat několik projektů a to jak v průmyslové, tak bytové výstavbě. Některé jsme již úspěšně zrealizovali, na dalších pracujeme. Nedávno jsme úspěšně dokončili první bytový komplex Oskarka v Českých Budějovicích. Ten je vyjímečný svým ekologickým řešením, které se teď potvrzuje jako nadčasově odpovědné k budoucnosti. Na podzim jsme zahájili výstavbu další zajímavé rezidence Diorit v Brně. V průmyslovém sektoru jsme nedávno zahájili výstavbu větší průmyslové haly v Jihlavě. A další projekty jsou ve fázi příprav a povolování.

Vím, že naše projekty jsou zajímavou výzvou pro náš tým, který baví dělat pěkné a funkční stavby. Věřím, že jsou skvělou investiční příležitostí pro naše náročné klienty.

A pro mě osobně jsou vzrušující seberealizací neb rád tvořím něco smysluplného, kde můžu uplatnit svůj cit pro design, funkcionalitu a pro ekologii..

Dělat něco co baví a být ještě užitečný, to je můj další životní cíl.

Ing. Petr Prokop

CEO PMP Investment group s.r.o.