Naše projekty 

Rezidenční projekty

Rezidence Diorit

Rezidence Diorit je projektem pokrokového bytového domu, který kombinuje moderní technologie, originální vizuál a propojení s přírodou. To zajišťují  zelené střechy a krásný park v atriu. Projekt nabízí celkem 141 bytových jednotek, 4 komerční prostory a 172 parkovacích stání. Stavba se nachází v městské části Brno-Komín. Výstavba a prodej byl zahájen v roce 2022. Dokončení stavby koncem roku 2024.

Generální dodavatel stavby: Moravostav a.s.

Architekti: DRNH s.r.o.

www.diorit.cz

Rezidence Oskarka

Úspěšný rezidenční projekt Oskarka je osmipodlažní ekologicky šetrný rezidenční projekt v Českých Budějovicích, který nabízí 110 bytových jednotek. Vyznačuje se kvalitním zpracováním, jedinečnou architekturou, techonologií (inteligentní řízení domácnosti Loxone ve všech bytech, příprava pro rekuperace, podlahové vytápění). Mimořádný prostor dostala zeleň.Je aplikovaná na střechách a čelní stěne jižní fasády domu. Projekt získal greenpass certifikaci, a to díky zeleným fasádám a střechám. 

Dokončení projektu: 2022

Generální dodavatel stavby: Hinton a.s.

Architekti: Brůha a Krampera

www.rezidenceoskarka.cz

Rezidence Písková

Co-investor

V městské části Praha 12-Modřany najdete na křižovatce ulic Písková a Československého exilu nový developerský projekt Rezidence Písková společnosti Crescon. Novostavba se skládá ze čtyř sekcí s pěti nebo šesti nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Do každé sekce se vchází samostatným vchodem, mají své schodiště i výtah. V objektu se nachází celkem 55 bytových jednotek. 

Dokončení projektu: 2022

Generální dodavatel stavby: Takenaka

Architekti: Ing. arch. Petr Holub z ateliéru ARTPROJEKT JIHLAVA

Průmyslové projekty

Logistické centrum Jihlava

Logistické centrum Jihlava budované od roku 2000 nedaleko dálnice D1 - EXIT 112. Centrum nabízí zákazníkům komplexní servis logistických služeb šitý na míru. Celý areál je kompletně pronajatý a to silním místní firmám i nadnárodním společnostem. Věnujeme dostatečnou pozornost zeleni v rámci areálu.

Areál má rozlohu 345.000 m2

Budovy o celkové ploše 122.000 m2

www.jipocar.cz